اخبار مصالح ساختمان به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ، دیروز و شب گذشته در برخی از کانال‌های تلگرامی و شبکه های اجتماعی مبنی بر اعتصاب کامیون داران شهرستان خاش و برخی شهرهای استان و تعطیل شدن فعالیتهای حمل و نقل کارخانه سیمان منتشر شد که طی همان دیشب و دیروز این خبر و تعطیلی شرکت سیمان خاش از سوی شهرداری، اداره صنعت معدن و تجارت و راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت سیمان خاش تکذیب شد.

‌مدیر صنعت معدن و تجارت شهرستان خاش گفت:

هیچ دلیلی برای اعتصاب کامیون داران و ضربه خوردن به فعالیتهای حمل و نقل در این شهرستان وجود ندارد‌.

مهدی اسماعیلی افزود:

سایت ها و کانالهای بیگانه هیچ گونه خوراکی ندارند و برای تامین اهداف اربابان خود سعی در شایعه‌پراکنی داشته و هدف آنها دیگر چیزی جز این نیست و خودشان بهتر می‌دانند که تیرشان به سنگ خورده و با تبلیغات دروغین به جایی نمی‌رسند‌.

وی اظهار کرد:

کارخانه سیمان خاش خوشبختانه از واحدهای فعال و از صنایع موفق استان بوده که در مبحث حمل و نقل و تولید هیچ آسیبی متوجه آن نیست‌.

اسماعیلی ادامه داد:

دامن زدن به اخبار کذب و خبرسازی‌های دروغین از ضعف سرویس‌های جاسوسی بیگانگان حکایت دارد و عوامل بیگانه از عزت و افتخار ایران اسلامی در هراس هستند‌.

مدیر صنعت و معدن و تجارت خاش تصریح کرد:

هر گونه فعالیت‌های تجاری و صنعتی و اشتغالزایی و تولیدی در خاش در کمال آرامش پیگیری و دنبال می‌شود و بسیار خوشحال هستیم در شهرستان امنی مانند خاش شاهد رشد و ارتقای شاخص‌های تولیدی هستیم و مردم فهیم این شهرستان به دشمنان اجازه حضور و پیاده کردن اهداف شوم شان را نمی‌دهند.

منبع

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای کمپانی مصالح محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.