شاید تا الان متوجه این موضوع شده باشید، با وجود اینکه بنفش تند به عنوان رنگ سال اعلام شده، یک رنگ دیگر که یکی از انواع ملایم و کمرنگ سبز است داخل دکوراسیون داخلی خانه هایمان جا باز کرده. البته درک آن کار سختی نیست چون سبز یکی از رنگ های آرامش بخش است پس طبیعتا هرکسی دوست دارد آن را در محیط اطراف خود ببیند. رنگ سبزی که امروز درباره آن صحبت می کنیم، سبز مریم گلی نام دارد چون همرنگ برگ های این گیاه درمانی است. این رنگ سبز-خاکستری را در هر نقطه ای از خانه که بخواهید می توانید استفاده کنید. از اتاق خواب گرفته تا آشپزخانه، بالاخره راهی برای ورود این رنگ پیدا می شود. پس با این ۱۰ راهکار جذاب برای طراحی دکوراسیون خانه با رنگ سبز مریم گلی در دکوراسیون خانه تان آشنا شوید. مطمئن باشید وقتی مطالعه این مطلب را تمام کنید، دوست دارید از تک تک این روش ها استفاده کنید.


وقتی از آوردن یک رنگ خاص به داخل خانه صحبت می کنیم، اولین چیزی که به ذهنمان می رسد نقاشی زدن دیوارهاست. خوشبختانه سبز مریم گلی یک رنگ ملایم است، پس اگر کل اتاق را هم با آن رنگ بزنید با فضایی تاریک یا کسل کننده روبرو نمی شوید.

طراحی دکوراسیون خانه با رنگ سبز


یکی از اتفاقات جدید و جالب در دنیای طراحی داخلی، کابینت های غیرسفید در آشپزخانه است. کابینت رنگی می تواند محیطی که دیوار و کاشی های سفید دارد را از کسالت نجات بدهد. طراحی دکوراسیون خانه با رنگ سبز مریم گلی رنگی است که می تواند حتی ظاهر غذاها را هم بهتر کند.

طراحی دکوراسیون خانه با رنگ سبز


اگر به دنبال رنگی سرد و ملایم برای دکوراسیون اتاق خوابتان هستید، پس سبز مریم گلی را فراموش نکنید. چه به صورت مونوکروم استفاده شود چه به صورت رنگ پایه در میان باقی رنگ ها، می تواند خوابی آرام را برایتان به ارمغان بیاورد.

طراحی دکوراسیون خانه با رنگ سبز


اگر به دنبال روشی محتاطانه و عاقلانه برای به کارگیری این رنگ هستید، حمام و سرویس بهداشتی بهترین مکان برای استفاده از آن است. این اتاق معمولا فضای زیادی برای دکوراسیون و تزئینات به شما نمی دهد، اما با این کار به رنگ سبزی که می خواستید می رسید.

طراحی دکوراسیون خانه با رنگ سبز


یکی از نکاتی که در سال های اخیر یاد گرفتیم این است که هیچ رنگ و طرحی نیست که در دنیای کاغذدیواری پیدا نکنید. حتی یک کاغذدیواری طرحدار به رنگ سبز مریم گلی هم می تواند جذاب و آرامش بخش باشد. این روش برای اتاق های خواب و دفاتر کار خانگی ایده آل است.

طراحی دکوراسیون خانه با رنگ سبز


آیا مبلمان و اثاثیه به ارث رسیده ای دارید که از شدت کهنگی غیرقابل استفاده شده؟ با تعداد زیادی اسپری سبز مریم گلی، این لوازم قدیمی و با ارزش را نو کنید. تنها چند ساعت در هوای آزاد و زیر نور خورشید که بمانند، خشک شده و سپس می توانند عمق و رنگ خاصی به فضای شما بدهند.

طراحی دکوراسیون خانه با رنگ سبز


اگر با کمترین بودجه به دنبال بزرگ ترین تغییر هستید، به سراغ پنجره ها بروید. شاید یک دست پرده سبز مریم گلی، تنها چیزی باشد که اتاق شما نیاز دارد تا در این فصل، دنج و کلاسیک به نظر برسد.

طراحی دکوراسیون خانه با رنگ سبز


البته پرده تنها پارچه ای نیست که در رنگ سبز، جذاب می شود. با تعدادی روبالشی و روکش کوسن سبز هم می توانید پروژه تغییر طراحی دکوراسیون خانه با رنگ سبز  را شروع کنید. شاید در این گشت و گذارهای فروشگاهی، یک گلدان یا اثر هنری به رنگ سبز مریم گلی هم پیدا کنید.
طراحی دکوراسیون خانه با رنگ سبز
اگر روزی متوجه شدید که شدیدا عاشق یک رنگ خاص شده اید، از ابراز آن اصلا نترسید. اگر نمای ساختمان خود را با سبز مریم گلی رنگ بزنید، مطمئنا جذاب ترین خانه محله را از آنِ خود کرده اید.

طراحی دکوراسیون خانه با رنگ سبز


برای طراحی دکوراسیون خانه با رنگ سبز اگر بودجه کافی برای رنگ زدن کل نمای ساختمان را ندارید، فقط درب ورودی را رنگ کنید. با این کار، یک خوشامدگویی گرم و دلنشین به خود، و البته همه دوستان و آشنایان هدیه می کنید.

طراحی دکوراسیون خانه با رنگ سبز

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای کمپانی مصالح محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.