دکوراسیون داخلی خنثی فقط تحت یکی از این دو شرایط به وجود می آید: یا صاحبخانه به دنبال فضایی خلوت و آرامش بخش بوده، یا تاکتیک یک فرد بی تجربه بوده. در هر صورت هیچکس دلش نمی خواهد یک دکوراسیون داخلی غیرشخصی و کسل کننده داشته باشد، به همین خاطر است که از وسایل دکوری دیواری برای طراحی دیوار خانه استفاده می کنیم. اما اگر جزء طرفداران رنگ های خنثی باشید، چه وسیله دکوری دیواری ای می تواند نمایانگر روحیه شما بوده و به جذابیت محیط اطرافتان اضافه کند؟ شاید خبر نداشته باشید اما گزینه های خوبی درخصوص لوازم دکوری دیواری خنثی وجود دارد. فقط نیاز به کمی توجه و دقت بیشتر دارید تا آن ها را پیدا کنید. برای شروع هم می توانید این ۱۰ نمونه ای که برایتان گردآوری کردیم را بررسی کنید و دست به کار شوید.
در حال حاضر قطعات بزرگ و چشمگیر بسیار پر طرفدار هستند. به کمک یک مجسمه چوبی یا فلزی با طرح خنثی، دیوار اصلی نشیمن خود را به یک ضیافت ویژه دعوت کنید. این قطعه، خنثی باقی می ماند اما رنگ هایی که از قبل در اتاق داشته اید را تکمیل می کند.

طراحی دیوار خانه


برای طراحی دیوار خانه قطعات چشمگیر و تاثیرگذار لزوما نباید گران قیمت باشند. یک بوم نقاشی بزرگ بردارید و با ترکیب رنگ های مشکی، طوسی، و قهوه ای یک اثر زیبا خلق کنید. این اثر مدرن در هر اتاقی که آویزان شود همه نگاه ها را به خودش معطوف می کند.

طراحی دیوار خانه


آیا به دنبال اثر ساده ای هستید که با دکوراسیون ساده خانه تان هماهنگی داشته باشد؟ یک قطعه چوبی باریک، ساده و مدرن برای هر فضایی مناسب است. دقیقا همان چیزی است که برای آن گوشه خالی اتاق می خواستید.

طراحی دیوار خانه


البته با وجود دکوراسیون ساده و خنثی، بد نیست به فکر یک اثر هنری پر زرق و برق باشید. اگر موفق بشوید یک طرح جواهری زیبا از جنس چوب و در ابعاد بزرگ پیدا کنید، خوش شانس ترین صاحبخانه دنیا هستید.

طراحی دیوار خانه


اگر خانه تان دکوراسیون خنثی و ساده ای دارد، پس بهتر است برای جبران بی رنگی محیط و هیجان دادن به فضا از پارچه و سطوح مختلف و متنوع استفاده کنید. یک اثر هنری دیواری طوسی و قهوه ای، فضایی صنعتی در خانه شما به وجود می آورد.

طراحی دیوار خانه


در طراحی دیوار خانه شاید اجسام دکوری دیواری بافته شده محبوبیت چند سال پیش خود را نداشته باشند اما هنوز هم گزینه های خوبی به شمار می روند. می توانید یک اثر هنری بافتنی به رنگ کِرِم بخرید یا خودتان درست کنید چون این رنگ روی هر دیواری می نشیند.

طراحی دیوار خانه


اگر با کمبود بودجه مواجه هستید، به دنبال قطعاتی باشید که در خانه تان موجود است. به عنوان مثال توی انباری یا حیاط خلوت خود را بگردید. یک شاخه بزرگ درخت می تواند نقطه کانونی جالبی برای نشیمن باشد چون هیچ رنگ خاصی ندارد.

طراحی دیوار خانه


هر صاحبخانه ای باید یک دیوار گالری مانند در خانه اش داشته باشد. اگر با دکوراسیون خنثی سر و کار دارید، تنها کاری که باید بکنید دقت بیشتر در انتخاب تابلوهاست. نقاشی های چاپی خنثی و عکس های سیاه و سفید، یک دیوار گالری کاملا خنثی و زیبا به وجود می آورند.

طراحی دیوار خانه


آیا به دنبال اثر هنری دیواری خنثی برای اتاق کودکتان هستید؟ می توانید تعدادی گل کاغذی سفید در ابعاد مختلف بسازید یا بخرید. سفید بودن گل به فرزندتان اجازه می دهد در سال های آینده هر رنگی که دوست دارد برای اتاقش انتخاب کند.

طراحی دیوار خانه


یکی دیگر از راهکارهایی که در مواجهه با کمبود بودجه به کمک شما می آید، پر کردن دیوار با تصاویر و نقاشی های چاپی ارزان قیمت و رنگارنگ است. اما فراموش نکنید با استفاده از لوازم و وسایلی که در خانه دارید می توانید یک اثر هنری زیبا و خنثی خلق کنید. برای طراحی دیوار خانه هرچه ابزار و وسایل هنری و خنثی دارید دور خود جمع کنید و با یک چسب تفنگی به جان آن ها بیافتید.

طراحی دیوار خانه

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای کمپانی مصالح محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.