این خانه زیبا که به شکل L طراحی شده، هر بیننده ای را به یاد مناطق استوایی می اندازد. محوطه های پهن و وسیع، تعدد طبقات، و چیدمان دقیق و هوشمندانه فضاهای خصوصی و عمومی این ویلای مدرن با سبک معماری استوایی از مهم ترین ویژگی های معماری این خانه است. طبقه همکف، باغچه ای پر از گیاهان انبوه استوایی دارد که دور تا دور استخر را احاطه کرده و مانع دیده شدن حیاط از خیابان می شوند.

ویلای مدرن با سبک معماری استواییویلای مدرن با سبک معماری استوایی
بارزترین ویژگی این ویلای مدرن با سبک معماری استوایی روکش های وسیع چوبی و شبکه های فلزی و چوبی جالبی است که دیوارهای طبقه دوم را شکل داده اند. جزئیات و ریزه کاری هایی که در دکوراسیون داخل خانه می بینید شاید به سبک دهه ۷۰ میلادی ساخته شده باشند، اما کاملا کاربردی و امروزی عمل می کنند. گرما و صمیمیتی که در فضای داخل خانه موج می زند، نتیجه ادغام بافت های نرم و لطیف با مبلمان و روکش های چوبی است.

ویلای مدرن با سبک معماری استوایی
تعدادی از مبلمان بزرگ و راحتیِ خانه در این ویلای مدرن با سبک معماری استوایی سبک قدیمی (دهه ۷۰ میلادی) دارند، ولی با اثاثیه سفارشی به خوبی ترکیب شده و مجموعه ای منحصر به فرد خلق کرده اند. نورپردازی، نقش مهمی در طراحی داخلی یک خانه دارد. روشناییِ این خانه، توسط درب و پنجره های بزرگ تامین می شود. ولی سایه و روشن های جذابی که روی سطوح می بینید، به خاطر دیوارهای شبکه ای، و نورپردازی هوشمندانه به وجود آمده. قطعات و وسایل هنری معاصری که در تصاویر دیده می شوند، ابهت و زیبایی خانه را صدچندان کرده اند.

ویلای مدرن با سبک معماری استواییطراحی معماری مدرن ویلاطراحی معماری مدرن ویلاطراحی معماری مدرن ویلاطراحی معماری مدرن ویلاطراحی معماری مدرن ویلادکوراسیون ویلا به سبک استواییدکوراسیون ویلا به سبک استواییدکوراسیون ویلا به سبک استواییدکوراسیون ویلا به سبک استواییدکوراسیون ویلا به سبک استواییدکوراسیون ویلا به سبک استواییدکوراسیون ویلا به سبک استوایی
منبع: interiorzine

برچسب ها

تمامی حقوق مطالب برای کمپانی مصالح محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.